Apie Stoginiucentras

Stoginiucentras is a specialized company in Lithuania that focuses on the production, installation, and sale of various outdoor structures, particularly canopies. We offer a wide range of products, including aluminum and polycarbonate canopies for terraces, carports, verandas, and greenhouses​.

Mūsų patyrusi komanda visada pasiruošusi padėti.

„Stoginiucentras“ yra įmonė , užsiimanti stoginiu gamyba, montavimu ir prekyba.

Tradicija, patirtis ir vertybės derinamos su aistra nuolatinėms naujovėms, taip pat aukštos kokybės produktais ir paslaugomis, kurios visiškai atitinka mūsų klientų lūkesčius, o idealiu atveju net juos viršija. Mes ypač akcentuojame kokybę ir kokybiškas prekes bei paslaugas.

Kad išlaikytume aukštus standartus, visus darbus atliekame patys. Dirbdami su savo patikimais montuotojais, o ne pasikliaudami subrangovais, mes išlaikome nuoseklumą ir galime pasiūlyti patikimas paslaugas.

Misija: „Suteikti klientams patogią ir įvairią prekių pasirinkimo galimybę, užtikrinant aukštą kokybę ir pasitenkinimą kiekvieno pirkėjo poreikiais.”

Klientų Aptarnavimas: „Mūsų klientai yra svarbiausi!” Mes siekiame užtikrinti puikų klientų aptarnavimą, greitą pristatymą ir asmeninę konsultaciją.

Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis.

stoginiucentromasina-2