POLIKARBONATO DANGA:

Polikarbonatas yra tvirta ir lanksti medžiaga, idealiai tinkanti stogo dangoms ir lengvai montuojama. Pusiau permatomos polikarbonato plokštės turi pieno baltumo arba bronzinę spalvą, kuri nors ir nesumažina šviesos, tačiau ją išsklaido. Tokiu būdu šviesa yra išsklaidyta skirtingomis kryptimis, sukuriant švelnų švytėjimą, o ne blizgesį. Pusiau permatomas polikarbonatas taip pat yra atsparesnė karščiui, o ant stoginės susikaupę lapai ir nešvarumai tampa mažiau matomi. Skaidrus polikarbonato lakštai yra skaidrūs ir idealiai tinka saulės mylėtojams, nes leidžia į jūsų terasą prasiskverbti daugiau nefiltruotos šviesos. Niekas negali atstoti džiaugsmo ir geros savijautos, kurią suteiks gryna šviesa saulėtą dieną.

16mm storio kanalinis polikarbonatas:

Stoginės medžiaga yra atspari 98% UV spinduliams ir krušai, leidžiantis be vargo atlaikyti net dideles sniego apkrovas. Šis kanalinis polikarbonatas yra laidus šviesai, todėl terasoje visada bus šviesiau, nei naudojant kitas neskaidrias stogo dangas. Be to, integruotas lietaus latakas su vienšlaičiu vandens nutekėjimu užtikrina greitą vandens pašalinimą.

Polikarbonato danga kruopščiai užsandarinama specialia technologija, todėl polikarbonato kanalai laikui bėgant neužsiteršia, nepraranda estetinių savybių bei skaidrumo.

Populiariausi polikarbonato dangos atspalviai:Skaidri,balta,bronza,tonuota.

STIKLO DANGA:

Pagal Jūsų individualius poreikius galima rinktis kanalinio polikarbonato arba stiklo dangą.Pagrindinis parametras, pagal kurį pasirenkamas stiklas terasos projektams – šviesos poreikis.

Stiklinė terasa – tai modernus sprendimas, suteikiantis puikų estetinį vaizdą bei pakeliantis namo vertę. 

Terasų projektuose dažniausiai naudojami 10 mm storio grūdinto stiklo lakštai, kurie gali būti: skaidrus, tonuotas,bronza,matinis,arba laminuotas(dūžio atveju subyra, viduje esanti plėvelė nelaimės atveju sulaiko stiklo vientisumą).

Renkantis stiklo dangą yra stoginės dydžio apribojimų, dėl leistinos dižiausios konstrukcijos apkrovos.

PAVYZDŽIAI