STOGINĖS  PREMIUM

Individualumas, komfortas ir kokybė: tai esminiai kriterijai projektuojant lauko gyvenamąją erdvę; aukščiausios klasės „PREMIUM“ stoginės juos visiškai atitinka. Dėl tvirtos naujos stogo dangos, bet kuri terasa greitai taps mėgstamiausia poilsio vieta lauke.

Stoginiucentras yra specializuota įmonė, kuri siūlo aliuminio konstrukcijų stogines terasoms, verandoms ir kitoms kiemo, sodo ir terasų statyboms. Aliuminio profiliai, iš kurių pagamintos šios konstrukcijos, yra puikiai pritaikytos įvairioms klimato sąlygoms, todėl gaminys išliks ilgaamžis ir nepakeis savo estetinės išvaizdos.

Aliuminio konstrukcijų stoginės terasoms yra lengvai prižiūrimos ir atsparios korozijai. Be to, jos yra labai patvarios ir gali būti naudojamos ilgą laiką be jokių problemų. Šiuolaikinės aliuminio stoginės su integruota lietaus nubėgimo sistema užtikrina, kad vanduo nesikaupia ant stogo ir nekenkia. konstrukcijai.

Aliuminio konstrukcijų stoginės terasoms gali būti pritaikytos bet kokio dydžio terasoms ir verandoms. Jos yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori sukurti modernią ir funkcionalią terasą savo namų kieme. Šios konstrukcijos yra labai lengvai montuojamos ir jų tvirtinimas yra atliekamas naudojant nerūdijančio plieno tvirtinimo elementus.

Turėdami aliuminio stoginę, turėsite tvirtą, stilingą namų pratęsimą, kuris yra atsparus oro sąlygoms ir nereikalauja daug priežiūros. Mes naudojame aukštos kokybės švedišką aliuminį ir siūlome daugybę spalvų ir stilių su daugybe pasirinkimų ir papildomų priedų, kurie padės patenkinti jūsų skonį. Visoms mūsų aliuminio stoginėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

Itin aukštos kokybės lengvo lydinio stoginė, aukščiausios kokybės vokiškas dizainas, galintis paversti jūsų standartinį kiemą gerai apsaugota zona. Visos mūsų stoginės yra padengtos patvaria poliesterio milteline danga ir standartiškai yra 3 pasirinktų spalvų (antracito, balta, ruda)arba pagal RAL paletę dažomos (sertifikuotose dažyklose). Tai apima įvairius šiuolaikinius baltos, pilkos ir juodos spalvos atspalvius bei metalo, matinio ir blizgaus apdailos mišinį. Aliuminio profiliai, apsaugoti nuo korozijos ir visada atrodo patraukliai.Naudojami nerūdijančio plieno varžtai. Kokybė sertifikuota tarptautiniu sertifikatu ISO 9001:2015.Gamybos procese naudojame tik sertifikuotas,Europos Sąjungos tiekėjų žaliavas,dėl to galime džiaugtis kokybiškais gaminiais.

Stoginių su švediško profilio konstrukcijomis projektavimas ir gamyba remiasi aukštos kokybės aliuminio profiliais, kurie užtikrina tvirtumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms aplinkos sąlygoms. Šios konstrukcijos dažnai naudojamos automobilių stoginėms, terasoms ir verandų įrengimui.

Šios stoginės yra itin aukštos kokybės ir turi daug dizaino ypatybių, išskiriančių ją iš konkurentų Europoje. Viena geriausių savybių yra visiškai integruotas latakas ir švarios linijos. Stogo danga iš polikarbonato arba grūdinto stiklo. Kolonų ilgis yra 2m iki 6m, o tai leidžia reguliuoti aukštį. Stoginių kaina priklauso nuo pasirinktos stoginės dydžio,spalvos,formos ir stogo medžiagos.Gaminame pagal individualius matmenis.

Mūsų siūlomos aliuminės stoginės modulis .Prašome pasižiūrėti.

Projektuojame, gaminame ir montuojame pagal individualius užsakymus.

 

 

Matmenys reikalingi gaminat stoginę.


Verandos gamybai reikalingi matmenys.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galima užsakyti norimas spalvas iš plataus RAL spalvų paletės pasirinkimo, lengva pritaikyti prie ,bet kokios fasado spalvos.

Svarbu pabrėžti, kad norint sėkmingai įsirtengti aliuminio stoginę, reikia tiksliai laikytis gamintojo nurodymų ir gali prireikti mūsų specialistų pagalbos. Jei norite įsirengti kokybiškai, geriau pasikonsultuoti su mūsų specialistais arba užsakyti stogdengių montavima pas mus.