STOGINĖS  PREMIUM

Individualumas, komfortas ir kokybė: tai esminiai kriterijai projektuojant lauko gyvenamąją erdvę; aukščiausios klasės „PREMIUM“ stoginės juos visiškai atitinka. Dėl tvirtos naujos stogo dangos, bet kuri terasa greitai taps mėgstamiausia poilsio vieta lauke.

Turėdami aliuminio stoginę, turėsite tvirtą, stilingą namų pratęsimą, kuris yra atsparus oro sąlygoms ir nereikalauja daug priežiūros. Mes naudojame aukštos kokybės švedišką aliuminį ir siūlome daugybę spalvų ir stilių su daugybe pasirinkimų ir papildomų priedų, kurie padės patenkinti jūsų skonį. Visoms mūsų aliuminio stoginėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

Itin aukštos kokybės lengvo lydinio stoginė, aukščiausios kokybės vokiškas dizainas, galintis paversti jūsų standartinį kiemą gerai apsaugota zona. Visos mūsų stoginės yra padengtos patvaria poliesterio milteline danga ir standartiškai yra 3 pasirinktų spalvų (antracito, balta, ruda)arba pagal RAL paletę dažomos (sertifikuotose dažyklose). Tai apima įvairius šiuolaikinius baltos, pilkos ir juodos spalvos atspalvius bei metalo, matinio ir blizgaus apdailos mišinį. Aliuminio profiliai, apsaugoti nuo korozijos ir visada atrodo patraukliai.Naudojami nerūdijančio plieno varžtai. Kokybė sertifikuota tarptautiniu sertifikatu ISO 9001:2015.Gamybos procese naudojame tik sertifikuotas,Europos Sąjungos tiekėjų žaliavas,dėl to galime džiaugtis kokybiškais gaminiais.

Šios stoginės yra itin aukštos kokybės ir turi daug dizaino ypatybių, išskiriančių ją iš konkurentų Europoje. Viena geriausių savybių yra visiškai integruotas latakas ir švarios linijos. Stogo danga iš polikarbonato arba grūdinto stiklo. Kolonų ilgis yra 2m iki 6m, o tai leidžia reguliuoti aukštį. Stoginių kaina priklauso nuo pasirinktos stoginės dydžio,spalvos,formos ir stogo medžiagos.Gaminame pagal individualius matmenis.

 

Mūsų siūlomos aliuminės stoginės modulis .Prašome pasižiūrėti.

Projektuojame, gaminame ir montuojame pagal individualius užsakymus.

Galima užsakyti norimas spalvas iš plataus RAL spalvų paletės pasirinkimo, lengva pritaikyti prie ,bet kokios fasado spalvos.

Bonsai – tai meno kūrinys, kurį sukūrė menininkas, naudodamas gyvą medžiagą (augalus) ir padarė tai, naudodamasis pagrindinėmis taisyklėmis atkuriant dalį gyvos gamtos mažame vazone.Rekomenduojame visiems,turintiems ar norintiems verandos  puošmenos.